REGISTRANTS

Adams & Reese, LLP
Chris Kane
4500 One Shell Square
New Orleans, LA 70130
(504) 585-0155
christopher.kane@arlaw.com

Alabama State Port Authority
Anna Ward
P. O. Box 1588
Mobile, AL 36633
(251) 441-7516
award@asdd.com

ASF Logistics, Inc.
H. A. “Rick” Ricouard, Jr.
75 Monterrey Ave.
Kenner, LA 70065
(504) 495-3780
rricouard@asflogistics.com

Associated Branch Pilots
Michael Miller
3813 N. Causeway Blvd.
Suite 100
Metairie, LA 70002
(504) 831-6615
michael.miller@barpilot.com

Avalon Risk Management, Inc.
Christie Brush
302 North Houston Ave., Suite 202
Humble, TX 77338
(713) 343-0889
cbrush@avalonrisk.com

Avalon Risk Management, Inc.
Grant Goldsmith
302 North Houston Ave., Suite 202
Humble, TX 77338
(713) 343-0890
ggoldsmith@avalonrisk.com

Avalon Risk Management, Inc.
Kevin Sarsfield
8300 N. W. 53rd St. Suite 310
Doral, FL 33166
(305) 513-3889
ksarsfield@avalonrisk.com

Big River Coalitoin
Sean Duffy
(504) 338-3165
sean.duffy@bigrivercoalition.org

Boasso America Corp.
Linda & Bill Sansovich
100 Intermodal Dr.
Chalmette, LA 70043
(504) 799-2162
lsansovich@boassoamerica.com

CG Railway, Inc.
Kevin Wild
601 Poydras St., Suite 1850
New Orleans, LA 70130
(504) 249-6228
wildkm@intship.com

Caddo-Bossier Parishes Port Commission
Eric England
6000 Doug Attaway Blvd.
Shreveport, LA 71115
(318) 524-2272
port@portsb.com

Caddo-Bossier Parishes Port Commission
James Pannell
6000 Doug Attaway Blvd.
Shreveport, LA 71115
(318) 524-2272
maryg@portsb.com

CMA CGM
Carsten Seebers
11451 Katy Freeway, Suite 211
Houston, TX 77079
(713) 465-6454
usa.cseebers@cma-cgm.com

CN Rail
Roquita Coleman-Williams
185 West Industrial
Memphis, TN 38109
(901) 566-4826
roquita.coleman@cn.ca

D A Marine Fumigation
Jerry & Lisa Matherne
4440 Wabash St.
Metairie, LA 70001
(504) 888-4941
jerry@daexterminating.com

Details by Josie
Jo & Bruce Baudoin
511 Chinquapin Circle
Covington, LA 70433
(985) 893-5114
detailsbyjosie@bellsouth.net

Diversified Foods, Inc.
Tab & Leigh Damiens
3115 6th St.
Metairie, LA 70002
(504) 831-6651
tabdamiens@diversifiedfoods.com

Diversified Foods, Inc.
Thomas & Chenet d’Hemecourt
3115 6th St.
Metairie, LA 70002
(504) 831-6651
thomas@diversifiedfoods.com

Diversified Foods, Inc.
Michelle & John Hennessey
3115 6th St.
Metairie, LA 70002
(504) 831-6651
michelle@diversifiedfoods.com

Diversified Foods, Inc.
Norman & Debbie Romagosa
3115 6th St.
Metairie, LA 70002
(504) 831-6651
normanromagosa@diversifiedfoods.com

Dole Ocean Cargo Express
John & Sarah Trummel
9484 Regency Square Blvd.
Jacksonville, FL 32259
(904) 607-1216
john.trummel@dole.com

Dow Chemical
Doug Sturgis
dsturgis@dow.com

Sponsors:

[adrotate group=”1″]

Dow Chemical
Douglas J. Sturgis
1254 Enclave Pkwy #2323
Houston, TX 77077
(281) 966-4041
djsturgis@dow.com

Dupuy Group
Janet Colley-Morse
4300 Jourdan Rd.
New Orleans, LA 70126
(504) 245-7600
jcolley@dupuygroup.com

ECU Worldwide
Gerry Kavanagh
218 East Main St.
Humble, TX 77338
(281) 446-2326
gkavanagh@ecuworldwide.net

Federal Bureau of Investigation
James Hlavin

Federal Maritime Commission
Eric Mintz
800 N. Capitol St. NW
Washington, DC 20573
(202) 523-5745
emintz@fmc.gov

Geo. Wm. Rueff
David DeLatte
2709 Ridgelake Dr., Suite 200
Metairie, LA 70002
(504) 586-8994
david.delatte@gwrueff.com

Geo. Wm. Rueff, Inc.
Claudia Melan
2709 Ridgelake Dr., Suite 200
Metairie, LA 70002
(504) 586-8994
claudia.melan@gwrueff.com

Gilscot-Guidroz International, Inc.
Jeanne Andre
5124 Taravella Rd.
Marrero, LA 70072
(504) 731-1997
jeanne@gilscot.com

Gilscot-Guidroz International, Inc.
Keith Gudroz, Sr.
5124 Taravella Rd.
Marrero, LA 70072
(504) 731-1997
keithg@gilscot.com

Gilscot-Guidroz International, Inc.
Keith Guidroz, Jr.
5124 Taravella Rd.
Marrero, LA 70072
(504) 731-1997
keithjr@gilscot.com

Gilscot-Guidroz International, Inc.
Roy Keil
5124 Taravella Rd.
Marrero, LA 70072
(504) 731-1997

Gulf Coast Logistics
Greg & Patty Zipp
111 N. Causeway Blvd., Suite 102
P. O. Box 2471
Mandeville, LA 70448
(985) 727-4335
gzipp@gulfcoastlogistics.com

Gulf Intermodal Services
Linda & Ronnie Johnson
9601 Almonaster Blvd.
New Orleans, LA 70127
(504) 242-0325
Ext 24220
ljohnson@gulfintermodal.com

IMC Companies
Donna Lemm
9601 Almonaster Blvd.
New Orleans, LA 70127
(901) 493-0078
dlemm@imcc.com

Int’l Freight Forwarders & Customs
Brokers Assoc. of New Orleans
Cathy Vienne
1908 Clearview Pkwy., Suite 203
Metairie, LA 70001
(504) 779-5671
iffcbano@bellsouth.net

J. Whitehead & Associates
RADM Joel R. Whitehead, USCG (Ret) & Martha
3433 Hwy. 190, # 141
Mandeville, LA 70471
(985) 629-5975
joel@jwhiteheadassociates.com

J. W. Allen & Company, Inc.
Kristiann App
200 Crofton Rd., Box 34
Kenner, LA 70062
(504) 464-0181
Ext 129
kristi@jwallen.com

J. W. Allen & Company, Inc.
William & Marguerite App
200 Crofton Rd., Box 34
Kenner, LA 70062
(504) 464-0181
billya@jwallen.com

J. W. Allen & Company, Inc.
Gerald & Donna Becnel
200 Crofton Rd., Box 34
Kenner, LA 70062
(504) 464-0181
Ext 132
jerry@jwallen.com

J. W. Allen & Company, Inc.
Sandra Frazier
Ellen Cisco
200 Crofton Rd., Box 34
Kenner, LA 70062
(504) 464-0181
sandy@jwallen.com

Louisiana Maritime Int’l Chamber Of Commerce
Wayne & Gwen Wegmann
1908 Clearview Pkwy., Suite 203
Metairie, LA 70001
(504) 779-5671
lmicc@bellsouth.net

Louisiana State University
Jeff Moulton
340 E. Parker St., Suite 768
Baton Rouge, LA 70803
(225) 385-9684
jmoulton@lsu.edu

Madison Parish Port Commission
Patrick Murphy
1603 Felicia Dr.
P. O. Box 591
Tallulah, LA 71282
(318) 574-2181
tmurphy@bayou.com

Mallory Alexander
Melzie Wilson
4294 Swinea Rd.
Memphis, TN 38118
(901) 370-4207
Melziew@mallorygroup.com

Sponsors:

[adrotate group=”1″]

Meeks, Sheppard, Leo & Pillsbury
Diane Weinberg & Robert Klipstein
570 Lexington Ave., 24th Floor
New York, NY 10022
(212) 949-7120
Diane.weinberg@mscustoms.com

Missionary Expediters
Mike & Nicole Ludwick
5620 Tchoupitoulas St.
New Orleans, LA 70115
(504) 615-5328
mikel@mxshipping.com

New Orleans Public Belt Railroad
Doug Campbell
4822 Tchoupitoulas St.
New Orleans, LA 70115
(504) 896-7410
dougc@nopb.com

New Orleans Public Belt Railroad
Jared Sleeth
4822 Tchoupitoulas St.
New Orleans, LA 70115
(504) 896-7440
jsleeth@nopb.com

New Orleans Public Belt Railroad
Erica Beck
4822 Tchoupitoulas St.
New Orleans, LA 70115
(504) 896-7410
ericab@nopb.com

New Orleans Terminals
Kris Calkins
50 Napoleon Ave.
New Orleans, LA 70115
(504) 648-6222
kcalkins@notml.com

New Orleans Terminals
James & Georgia Parker
50 Napoleon Ave.
New Orleans, LA 70115
(504) 648-6222
jparker@notml.com

Norton Lilly
Sy Acosta
1 St. Louis Center
Mobile, AL 36602
(713) 582-6802
sacosta@nortonlilly.com

Omega Protein Inc.
Thomas Reichard
2105 City West Blvd., Suite 500
Houston, TX 77042
(713) 940-6173
reichardt@omegaproteininc.com

PGS USA, LLC
Stacy Stubbs
8200 Hampson St., Suite 200
New Orleans, LA 70118
(504) 896-4320
stacy.stubbs@pacorini.com

Plaquemines Port Harbor & Terminal District
Paul Matthews
P. O. Box 547
Belle Chasse, LA 70037
(504) 682-7920
pmatthews@pphtd.com

Pool Corp.
Eddie Candilora
109 Northpark Blvd.
Covington, LA 70433
(985) 801-5115
eddie@poolcorp.com

Port of New Orleans
Arnold Baker
1350 Port of New Orleans Pl
New Orleans, LA 70130
(504) 528-3203
bakera@portno.com

Port of New Orleans
Robert Barkerding, Jr.
1350 Port of New Orleans Pl
New Orleans, LA 70130
(504) 528-3201
rbarkerding@admiralsecurity.us

Port of New Orleans
Brandy Christian
1350 Port of New Orleans Pl
New Orleans, LA 70130
(504) 528-3232
christianb@portno.com

Port of New Orleans
Michael Kearney
1350 Port of New Orleans Pl
New Orleans, LA 70130
(504) 528-3201
kearneym@portno.com

Port of New Orleans
Michelle & Bill Ganon
1350 Port of New Orleans Pl
New Orleans, LA 70130
(504) 528-3201
ganonm@portno.com

Port of New Orleans
Bobby Landry
1350 Port of New Orleans Pl
New Orleans, LA 70130
(504) 528-3262
landryb@portno.com

Port of South Louisiana
Linda Prudhomme
P. O. Box 909
Laplace, LA 70069
(985) 652-9278
lprudhomme@portsl.com

Port of South Louisiana
Judy Songy
P. O. Box 909
Laplace, LA 70069
(985) 652-9278
jsongy@portslcomm.com

Red River Waterway Commission
Eric Gilmore
P. O. Box 776
Natchitoches, LA 71458
(318) 352-7446
ericgilmore@redriverwaterway.com

Sponsors:

[adrotate group=”1″]

Roanoke Trade
LaDonna Logan
11 Greenway Plaza, Suite 1405
Houston, TX 77046
(713) 533-2110
ladonna.logan@roanokegroup.com

Roanoke Trade Services, Inc.
Sheila Skipper
11 Greenway Plaza, Suite 1405
Houston, TX 77046
(713) 528-6464
sheila.skipper@roanokegroup.com

Roanoke Trade Services, Inc.
Kathleen Dorman
11 Greenway Plaza, Suite 1405
Houston, TX 77046
(713) 528-6464
kathleen.dorman@roanokegroup.com

Seaboard Marine
Annette Dugan
4000 France Rd. Pkwy.
New Orleans, LA 70126
(504) 830-0161
annette.dugan@seaboardmarine.com

Seaboard Marine
Pam & Albert (Zippy) Showalter
4000 France Rd. Pkwy.
New Orleans, LA 70126
(504) 722-5776
Pam.showalter@seaboardmarine.com

SEACOR AMH
Richard Teubner
2200 Eller Drive
Fort Lauderdale, FL 33316
(754) 701-2000
rtteubner@ckor.com

St. Bernard Port, Harbor & Terminal District
Drew Heaphy
P.O. Box 1331
Chalmette, LA 70044
dheaphy@stbernardport.com

St. Bernard Port, Harbor & Terminal District
Ted Roche
P.O. Box 1331
Chalmette, LA 70044
(504) 628-5027
troche@stbernardport.com

St. Bernard Port, Harbor & Terminal District
Robert Scafidel
P.O. Box 1331
Chalmette, LA 70044
(504) 277-8418
rscafidel@stbernardport.com

Stolthaven New Orleans
Kelly Fuller
2444 English Turn Rd.
Braithwaite, LA 70040
(504) 421-5229
kfu@stolt.com

The Irwin Brown Company
John T. Hyatt
212 Chartres St.
New Orleans, LA 70130
(504) 586-0378
Ext 114
johnthyatt@ibrown.com

The Irwin Brown Company
Cole Trosclair
212 Chartres St.
New Orleans, LA 70130
(504) 586-0378
cole@ibrown.com

The Kearney Companies, Inc.
David & Caroline Kearney
4000 France Rd. Pkwy.
New Orleans, LA 70126
(504) 831-0266
dkearney@kearneycompanies.com

TCI Trucking & Warehousing
Paul Gagnet
3900 France Rd. Pkwy.
New Orleans, LA 70126
(504) 734-0561
pgagnet@tcitrucking.com

TCI Trucking & Warehousing
Jeffrey Louis
3900 France Rd. Pkwy.
New Orleans, LA 70126
(504) 734-0561
jlouis@tcitrucking.com

TCI Tank Logistics
Chip Schifano
3900 France Rd. Pkwy.
New Orleans, LA 70126
(504) 734-0561
cschifano@tcitrucking.com

Tradelanes, Inc.
Bill Turncliff
61 St. Joseph St., Suite 1200
Mobile, AL 36602
(251) 445-5482
bturncliff@tradelanes.us

Trelleborg Marine Systems North America, Inc.
Jill & Rick Williams
1186 Petroleum Pkwy.
Broussard, LA 70518
(337) 321-4240
jill.williams@trelleborg.com

Triple G Express
Randy & Renee’ Guillot
800 St. George Ave.
Jefferson, LA 70121
(504) 615-6235
rpguill@bellsouth.net

UNO Transportation Institute
Dr. Bethany Stich
2000 Lakeshore Dr.
368 Milneburg Hall
New Orleans, LA 70148
(504) 280-6520
bstich@uno.edu

U.S. Customs & Border Protection
Anthony Acrey
150 N. Royal St.
Mobile, AL 36602
(251) 583-6550
anthony.a.acrey@cbp.dhs.gov

U.S. Customs & Border Protection
Merlin & Susan Hymel
423 Canal Street, Room 263
New Orleans, LA 70130
Merlin.hymel@dhs.gov

Sponsors:

[adrotate group=”1″]

SPONSORS
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.